Batarya Teknolojileri Zirvesi

Pil ve Akümülatör sektöründeki en son gelişmeleri, yenilikleri ve uluslararası bakış açılarını aktarmak üzere, PiLDER – Pil, Batarya Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği’nin öncülüğünde özel formatla ilk defa düzenlenecek olan Batarya Teknolojileri Zirvesi;   sektörün öncüleri ile yenilikçi zihinleri 22-23 Kasım 2023 tarihlerinde Bilişim Vadisi’nde bir araya getirecek.TÜMAKÜDER,PiLDER – Pil, Batarya Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen bu Zirvede yer almaktadır.

Katılımcılarına son teknolojik gelişmeleri, uluslararası trendleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip etme imkanı sunacak olan bu prestijli etkinliğikatılmaya sizi de davet etmekten büyük memnuniyet duyarız.

TÜMAKÜDER olarak, etkinliğin sektör için getireceği değerin farkındayız. Bu bağlamda, geniş bir katılımın sağlanması adına katkılarınızın ve ilginizin bu vizyonda önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.

 

Zirvehakkında detaylı bilgi, program ve kayıt için www.battery-technologies-summit.com adresindeyer almaktadır. Güncel duyurular aşağıdaki sosyal medya hesaplarında takip edilebilir.

LinkedIn                 : https://www.linkedin.com/showcase/battery-technologies-summit

Instagram              : https://www.instagram.com/batterytechnologiessummit

Website                  : https://www.battery-technologies-summit.com

Katılımınızla bu etkinliğin daha da zenginleştireceğinize olan inancımızla, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Not: TÜMAKÜDER kanalı ile Katılacak Firmalara %15 indirim uygulanacaktır. Konu ile ilgili olarak TÜMAKÜDER ile iletişime geçiniz.

 

 

Comments are closed.